Любов і секс - дві половинки одного цілого

Спокойной ночи и соцмедиа: врач дает советы о гаджетах и сне

Шанувальники крилатих фраз незмінно повторюють слова - характеристику ідеальної жінки: «в ліжку розпусниця, а в гостях леді». Але чи підтверджує життя ці слова? У звичайному житті таке явне психічне роздвоєння особистості було б дивним. А тому поспішаємо запевнити - нашу поведінку в житті суттєво не відрізняється від поведінки в ліжку.

Якщо ви звикли брати на себе загальне керівництво всюди і завжди, бути бравим генералом, то в ліжку ви тим більше не відмовляєтеся від звички командувати. Це призводить до того, що ваш чоловік ніколи не вирішує коли буде секс, де і в якій позі. Він тільки крадькома зітхає і чекає. Разом із тим у мріях будь войовнича амазонка хоче відчути себе тендітною, ніжною, покірливо. Але це так і залишиться в мріях. А ваш чоловік, через свою вічної невпевненості, може обзавестися неприємною проблемою - імпотенцією.

Ваш чоловік старше вас і досвідченіше, а ваша недосвідченість гріє його самолюбство і змушує відчувати себе сильним і мудрим? У спальні він буде так само намагатися винайти багато способів, як доставити вам задоволення. Але небезпека таких відносин криється в тому, що коли-небудь учениця, тобто ви, перевершите свого чоловіка-вчителя і вас безсумнівно буде дратувати його поблажливо погойдується голова.

Ваш дует дуже вибухонебезпечний, оскільки темперамент обох зашкалює. Ви енергійні, допитливі, непосидючі, заводитеся по будь-якому питанню з півоберту. Ці ж відносини ви переносите і в спальню, вважаючи секс хорошим, коли після нього ви не в змозі рухати жодної частиною тіла. Але ваші відносини тільки зверху покриті «позолотою», а в глибині вам не вистачає ніжності, задушевності. Будь-яку сварку ви закінчуєте божевільним сексом, не знаючи як елементарно вибачитися. Вам дійсно не вистачає щирості, душевної близькості, ви не навчилися чути і слухати один одного. Це не може тривати вічно.

Кращими друзями в житті, і в ліжку бути класно. Але ви надто добре знаєте один одного, знаєте на які потаємні кнопки натиснути, щоб зробити приємність. Ви все знаєте! А тому у вашій спальні все жахливо нудно і ви незабаром почнете шукати щось нове, але з іншими.

Почуттів давно немає, але ви, всупереч усьому, намагаєтеся бути разом і навіть дбаєте один про одного. У спальню теж іноді заглядаєте, але за інерцією, щоб зробити звичні руху бо від вас цього напевно чекає ваш «діловий партнер». А, нарешті, усамітнившись, охоче віддаєтеся у владу власних рук або вібратора. Це як раз той випадок, коли потрібно задати самим собі єдине питання: а чи є сенс утримувати вашу «фірму» на плаву?

Отправить комментарий