Які вітаміни покращують пам'ять

Які вітаміни покращують пам'ять

Нове дослідження показало, що прийом вітаміну В12 і фолієвої кислоти протягом двох років може істотно поліпшити як короткострокову, так і довгострокову пам'ять. Це дало відповідь на питання про те, які вітаміни покращують пам'ять.

Переваги були скромними, але обнадійливими, говорить автор дослідження Джанін Уокер, науковий співробітник Австралійського національного університету.

Вітаміни можуть мати важливу роль у сприянні здоровому старінню і психічному благополуччю літніх людей, а також у підтримці когнітивних функцій, вважають вчені.

Дослідники попросили понад 700 осіб у віці від 60 до 74 років приймати добову дозу фолієвої кислоти і вітаміну В12 (400 мікрограмів фолієвої кислоти і 100 мкг вітаміну B12), а ще одну групу людей - плацебо.

Після 12 місяців не було виявлено жодної різниці між піддослідними за результатами психологічних тестів, включаючи пам'ять, увагу і швидкість реакції.

Але через два роки ті, хто приймав вітаміни, стали демонструвати набагато кращі результати - кількість балів у результаті тестування зросла у них в середньому з 5,16 до 5,6.

Тоді як у учасників, що приймали плацебо, результати трохи погіршилися.

Отправить комментарий