Сім'я і друзі сильно впливають на наше здоров'я

Сім'я і друзі сильно впливають на наше здоров'я

Нове глобальне дослідження показало, що сім'я і соціальні зв'язки і контакти надають такий же вплив на здоров'я людини, як і працівники охорони здоров'я.

Дослідники виявили, що після себе, майже половина (43 відсотки) респондентів вважають, що їхні друзі та родина мають найбільший вплив на їхній спосіб життя в плані здоров'я, а більше третини (36 відсотків) вважають, що друзі і сім'я мають найбільший вплив на харчові звички і раціон харчування.

Дослідники також виявили, що люди, які дотримуються здорового способу життя, змушені обмежувати свої соціальні контакти.

Тобто майже третина населення (31 відсоток) - в основному ті, хто веде здоровий спосіб життя - як правило, дистанціюється від друзів, які не дотримуються здорового способу життя.

Решта (44 відсотки) не в змозі підтримувати здоровий спосіб життя, зате не відмовляють собі в спілкуванні.

Багатонаціональне дослідження охопило більш ніж 15000 людей, що живуть в 12 країнах. Було встановлено, що соціальні відносини впливають на стан здоров'я.

Дослідження також показало, то існує розрив між бажанням бути здоровим і здатністю до змін.

Більше половини опитаних мають хоча б одну шкідливу для здоров'я звичку типу поганого харчування, малорухливий спосіб життя або вживання тютюну.

І хоча 62 відсотки респондентів сказали, що вони намагалися змінити своє негативне поводження, половині з них цього не вдалося.

Заважали цьому відсутність постійної підтримки від друзів, сім'ї або інші перешкоди.

Отправить комментарий