Медики забороняють вагітним цілуватися

Медики забороняють вагітним цілуватися

Бразильські медики через часті спалахів лихоманки Зика заборонили цілуватися вагітним жінкам. На думку вчених, небезпечний вірус здатний передаватися повітряно-крапельним шляхом.

Лікарі з Ріо-де-Жанейро виявили ген лихоманки Зика http://mednik.com.ua/vakcina-ot-zika в слині зараженої людини. Медики раніше були впевнені, що вірус може передаватися виключно через укуси комарів, проте останні дослідження змусили фахівців переглянути свої колишні теорії. Варто відзначити, що на вивчення лихоманки Зика у медиків було мало часу, тому на сьогоднішній день позбавити людський організм від вірусу є дуже складним завданням для експертів. На сьогоднішній день вчені не виключають, що вірус Зика здатний передаватися повітряно-крапельним шляхом. Медики радять уникати близького контакту з зараженими людьми. Також фахівці заборонили вагітним жінкам цілуватися з сторонніми людьми, а також рекомендували під час прийому їжі користуватися тільки домашніми столовими приборами.

Медики настійно рекомендують вагітним жінкам більш пильно підходити до свого здоров'я, оскільки небезпечне захворювання здатне серйозно нашкодити плоду. Лихоманка Зика здатна вплинути на розмір черепа і мозку дитини, що згодом може позначитися на розумовий розвиток дитини.

Отправить комментарий