Як правильно приймати амінокислоти для росту м'язів?

Як правильно приймати амінокислоти для росту м'язів?

Людина, яка прагне добитися ідеального рельєфу і росту м'язів, повинна приділити пильну увагу як режиму тренувань, так і харчуванню. Для швидкого збільшення м'язової маси, для пропорційного і своєчасного згоряння зайвого жиру організму потрібні амінокислоти. З амінокислот складається білок, необхідний для клітинної побудови м'язової тканини.

Багато з недовірою ставляться до прийому чистих амінокислот, пояснюючи своє ставлення тим, що набагато простіше вживати в їжу натуральний білок і окремо протеїн. Але при цьому забувають про те, що амінокислоти для росту м'язів організму потрібні відразу ж після тренування, поки можна максимально зберегти результати вправ.

Звичайно, після тренування можна просто прийняти душ і вже вдома з'їсти білковий обід. Але варто пам'ятати, що білок природним чином розпадеться на потрібні амінокислоти не раніше, ніж через 8 годин. У той час як чисті амінокислотні комплекси починають працювати відразу після вживання. Одними амінокислотами вибудувати м'язовий рельєф можна, дієта і протеїн повинні бути присутніми в раціоні щодня. Але завдяки амінокислотам можна зберегти проміжні результати, не допускаючи катаболізму (розпаду м'язової тканини на поточні потреби організму в стані спокою).

Як приймати амінокислоти правильно?

Основна дія амінокислотного комплексу - стимуляція зростання м'язової маси. Тому обов'язково приймати одну дозу препарату безпосередньо перед тренуванням, і відразу ж після неї. Конкретне дозування залежить від форми препарату, від його концентрированности і виду, тому наводити приклад одноразової дози некоректно.

Тренери рекомендують також випивати порцію препарату перед сном. Справа в тому, що в процесі сну катаболізм досягає свого піку. Виходить, що половина обсягу м'язів, напрацьована за минулий день, просто «з'їдається» організмом, роблячи фізичні зусилля марними. Якщо приймати амінокислоти для росту м'язів на ніч, то розпад тканин мінімізується.

Як приймати амінокислоти без шкоди здоров'ю?

Нарощування м'язів не повинно негативно відбиватися на самопочутті спортсмена. Тому, збираючись розпочати прийом амінокислот будь-якої форми і складу, необхідно упевнитися в ідеальному стані нирок. Продукти розпаду білка завжди виводяться за участю нирок. Прийом амінокислот, особливо в поєднанні з білковими напоями та білкової дієтою, змушує нирки працювати в посиленому режимі. Якщо в даних органах вже є проблеми, подібне харчування тільки погіршить становище.

Здоров'я вже перевірено, і ніяких проблем не знайдено? Тоді не варто забувати про велике споживання води. З водою пов'язаний ще один аспект - амінокислоти найкраще приймаються організмом, коли вони розчинені у воді. Тому найефективнішими і безпечними вважаються гідрогінезіровані амінокислоти, тобто які продаються у вигляді напоїв. Деякі хочуть якомога швидше наростити м'язи, і приймають амінокислоти разом з протеїнами. Такий підхід не тільки не принесе користі, а й посилить навантаження на весь організм.

Приймати амінокислоти краще з їжею. Порошок або таблетку можна розчинити в соку, і розчин випити під час прийому їжі.

Всі амінокислоти для росту м'язів діляться на окремі, різноскладові комплекси, а також на комплекс BCAA. Такий препарат включає всі найважливіші складові, які спрямовані саме на поліпшення м'язового стану. Крім росту м'язів і затримки катаболізму, амінокислоти сприяють витривалості, гарному настрою і підтримці імунітету.

Отправить комментарий