Названа незвичайна причина зайвої ваги

Названа незвичайна причина зайвої ваги

Зайві кілограми - це наслідок переїдання, споживання надлишкової кількості калорій, стверджують фахівці в області харчування.

Вчені з Університету штату Огайо дійшли висновку про те, що переїдати людину змушує штучне освітлення. Чим довше організм знаходиться під штучним освітленням, тим вище ймовірність переїдання, - цю закономірність підтвердили експерименти на мишах.

Тварин розділили на дві групи: одна підлягає перебуванню в темряві, а інші гризуни проводили багато часу при штучному світлі. Коли тваринам пропонувалася їжа, ті гризуни, які перебували під освітленням, з'їдали набагато більше за інших.

Вчені не вперше стають свідками негативного впливу штучного освітлення на організм. Влітку вчені з Гарвардського університету озвучили думку про те, що вуличне освітлення може стати причиною раку.

Дослідники, зокрема, заявили про те, що велика кількість джерел штучного вуличного світла навколо будинків підвищує ризик розвитку раку грудей в жінок, що ​​живуть в них.

Крім того, експерименти, що проводилися раніше з мишами, показували, що штучне освітлення активує біологічний процесс старіння - наприклад, погіршує стан кісток і м'язів і збільшує ймовірність запалень.

Отправить комментарий